تبلیغات
وبلاگ هواداران پرندگان خشمگین - نسخه جدید"پرندگان خشمگین" تحت وب است!

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 16 خرداد 1391
به گزارش جهان به نقل از نارنجی کمپانی روویو، سازنده بازی های محبوب انگری بردز ، دیروز زمان ارائه نسخه جدید این بازی را اعلام کرد. نسخه جدید این بازی Angry Birds: Heikki نام دارد و نکته بسیار عجیب این است که شرکت روویو این بازی را تنها تحت وب ارائه خواهد کرد و خبری از نسخه های آی او اس و اندروید نخواهد بود.

نسخه های قبلی این بازی، در کنار نسخه موبایل، در بین اپلیکیشن های مرورگر گوگل کروم و فیسبوک نیز دیده می‌شدند، اما Heikki اولین نسخه ای خواهد بود که ورژن موبایل نخواهد داشت.

در مورد نام این بازی هم این نکته را بدانید که از اسم Heikki Kovalainein گرفته شده است . این فرد یکی از رانندگان مسابقات Formula ۱ است و Rovio یکی از حامیان وی محسوب می‌شود. هِیکی در مسابقات خود کلاه هایی با نماد انگری بردز بر سر می‌کند که برخی از آنها را می‌توانید در فروشگاه وسایل جانبی انگری بردز مشاهده کنید.

این بازی ۱ ماه دیگر و در تاریخ ۲۹ خرداد عرضه خواهد شد، که تا آن زمان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت آن مراجعه کنید. آن طور که از شواهد امر پیدا است این بازی مراحل جدید را با حال و هوای مسابقات ماشین رانی در بر خواهد داشت. آیا هنوز انگری بردز، آن جذابیت اولیه را برای شما دارد و یا نسخه های پیاپی از تازگی آن کاسته است


طبقه بندی: اخبار پرندگان خشمگین، 
ارسال توسط p.i.p
آرشیو مطالب
نظر سنجی
Angry Birds یا ninja fruitپیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم