تبلیغات
وبلاگ هواداران پرندگان خشمگین - رکورد فضایی ۲۰ میلیون دانلود برای بازی پرندگان خشمگین

نسخه جدید بازی محبوب پرندگان خشمگین با نام Angry Birds Space هفته گذشته روانه فروشگاه اپلیکیشن‌های مختلف شد تا طبق پیش‌بینی اکثر افراد، شاهد رکوردشکنی جدید در بین بازی‌های مخصوص تلفن‌های هوشمند باشد. پس از این‌که شرکت Rovio در ۷۲ ساعت اولیه عرضه این بازی خبر از عبور دانلود ۱۰ میلیونی آن داد، حالا با گذشت یک هفته از این ماجرا، خبر می‌رسد که پرندگان خشمگین فضایی، رکورد ۲۰ میلیون دانلود در ۱ هفته را به ثبت رساندند.

angry birds space

به ادامه مطلب بروید...

این بازی در حال حاضر در لیست پر رشدترین برنامه‌ها در فروشگاه‌های آی‌تونز و گوگل پلی قرار گرفته است و به‌نظر می‌رسد کماکان باید منتظر شنیدن رکوردهای جدید دیگری از آن باشیم.

شرکت رویو هیچ اطلاعات دقیقی درباره نسبت فروش نسخه پولی و نسخه رایگان این بازی منتشر نکرده است اما طبیعتا ثبت چنین رکوردی برای این نسخه، اتفاق بسیاری خوبی برای این شرکت و تیم سازنده آن است. رویو برای این بازی ۴۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد تا بتواند آن‌را به مرحله تولید برساند و در همین مدت کوتاه نیز موفق شد تا این سرمایه را بازگرداند.

نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین، ۶۰ مرحله دارد که پرندگان جدید و گیم‌پلی متفاوتی نیز به آن اضافه شده‌اند. این بازی را می‌توانید برای اندروید از این آدرس و برای آیفون از این آدرس دریافت نمایید.
طبقه بندی: اخبار پرندگان خشمگین، 
ارسال توسط p.i.p
آرشیو مطالب
نظر سنجی
Angry Birds یا ninja fruitپیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم