تبلیغات
وبلاگ هواداران پرندگان خشمگین - اولین فروشگاه پرنده های خشمگین افتتاح شد!

مرتبه
تاریخ : شنبه 13 اسفند 1390
این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که بازی پرندگان خشمگین را ندیده باشد و آن را روی تلفن یا حتی پی سی بازی نکرده باشد. این بازی که توسط Rovio ساخته شده، به چنان محبوبیتی دست یافته که حتی در چین نیز پارکی با تم این بازی ساخته اند. روویو نیز که از ابتدا یک شرکت توسعه دهند کوچک بوده، اکنون حسابی ثروتمند شده و می خواهد این موفقیت را با افتتاح فروشگاه های مخصوص این بازی، گسترش دهد.

این فروشگاه که در فنلاند ساخته و افتتاح شده، اولین فروشگاه رسمی پرندگان خشمگین محسوب می شود، هرچند محصولات این فروشگاه خیلی قبل تر در فروشگاه اینترنتی آن بفروش می رسیده. در این فروشگاه اقلامی چون عروسک های پرندگان خشمگین و خوکها، کیت های بازی، و حتی دستور پخت غذا ها بفروش می رسد. همچنین در این فروشگاه یک منجنیق بزرگ نیز قرار دارد که علاقه مندان می توانند در آن بنشینند و از خود عکس یادگاری تهیه کنند.
البته ایجاد یک فروشگاه مخصوص برای عنوان بسیار محبوبی چون Angry Birds احتمالا ایده بسیار جالبی است، اما باید صبر کرد و دید که آیا استقبال از این ایده به اندازه کافی خواهد بود که این فروشگاه ها در کشور های دیگر نیز ادامه پیدا کنند و یا اینکه عمر این بازی تمام شده و مردم به دنبال عنوان های جدید تر و بهتر از این شرکت هستند.خدا کنه توی ایران هم فروشگاهشو بزنن!!

عکس های فروشگاه در ادامه مطلب...


عکس زیر قاب پرندگان خشمگین هست برای Ipod


عکس بالا شبیه ساز بازیش هستش.من اون قرمزرو عروسکشو دارم!طبقه بندی: اخبار پرندگان خشمگین،  عکس ها، 
ارسال توسط p.i.p
آرشیو مطالب
نظر سنجی
Angry Birds یا ninja fruitپیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم